Met wie? :: Helder Controle

Met wie heeft u te maken?

Bij Helder Controle heeft u altijd een vast contactpersoon.
Die stellen we op deze pagina alvast aan u voor.

Drs. Peter van Gulik RA - Directeur / Externe accountant

pvgulik@heldercontrole.nl

 

Hans Spaans RA - Externe accountant

hspaans@heldercontrole.nl
 

Mark Rossel AA - Controleleider

mrossel@heldercontrole.nl

Niels Oskam MSc. - Controleleider

noskam@heldercontrole.nl

 

Frank Tettero - Controleleider

ftettero@heldercontrole.nl 

Shafana Jansen - Assistent Accountant

sjansen@heldercontrole.nl